Pinnaviimistlus

Valik on lai nii värvitoonide ja struktuuri kui koostise ja hinna osas: alltoodud järjestuses võib valida lihtsamast ja soodsamast väheste lisanditega mineraalkrohvist kuni märgatavalt kallima silikoonvaikkrohvini; vastavalt sellele on parimad ka viimase näitajad elastsuse ja veekindluse osas. Kõik krohvid on kohaldatud Capatect’i fassaadiisolatsiooni ühendsüsteemidele. Krohvid on loomult natuurvalget värvi ja kõiki, v.a. Modelleerimis- ja pahtelkrohv, on võimalik toonida Capatect’i värvipalleti alusel.

Mineraalne krohv

Mineraalne krohv on lubitsemendi baasil, kerglisanditega, sise- ja välistöödeks. Saadaval 5 erinevas struktuuris.

Polümeerne krohv

Polümeerse krohvi sidusaineks on kunstvaikdispersioon. Capatect’il on pakkuda : KD-struktuurkrohv struktureeritud pinnakatteks neljas erinevas teralisuse astmes.

Silikaatkrohv

Silikaatkrohvi sidusaineks on kaalivesiklaas orgaaniliste stabilisaatoritega. Silikaatkrohv-pealispind on eriti vastupidav kriimustustele ja muudele mehhaanilistele kahjustustele. Silikaat-struktuurkrohv annab fassaadile hinnalise välimuse ja ei kogu mustust: ideaalne lahendus fassaadile, mis peab pikaks ajaks kauniks jääma. SI on lühend silikaadi, vesiklaasi kohta. SI-struktuurkrohvi on saadaval 5 erinevas struktuuris.

Silikoonvaikkrohvi pakutakse kahes struktuuris.

Modelleerimis- ja pahtelkrohv

On mõeldud õhukeste pahtli ja struktuurkrohvi kihtide jaoks siledatele pindadele. Peeneteraline segu modelleeritavatele struktuuridele ja vildistatud pealispindadele, natuurvalge.

Kergkrohvid

Soojust isoleerivad seinamaterjalid nagu näiteks poorne kergtellis, poorbetoon, kerge lubjakivi ja mitmed teised materjalid nõuavad pinnakrohvi, mis on spetsiaalselt konstrueeritud kergete aluspindade jaoks. Tasakaalustatud koostis ja kerged lisaained tagavad pingevaba krohvikihi, selline krohv ei koorma liigselt alusseina. Kergkrohvide elastsus väldib pragude teket. Kergkrohve on mineraalseid (5 struktuuri, 6 põhitooni), polümeerseid ja eriti vastupidavaid silikaadil baseeruvaid krohve (4 struktuuri).

Klassikaline lubikrohv

On suureteraline (4mm) kriimustuskindel krohv 15 standardtoonis, mis järgib vanade ehitusmeistrite traditsioone.

Meldorfi lametellis

See on vaid 4-6mm paksune dekorativtellis, mis tänu oma kergusele sobib ehtima pea kõiki majatüüpe. Meldorfi lamelltellist on võimalik kasutada nii soojusisolatsiooni pinnakatteks, ehitise üksikute osade rõhutamiseks kui siseruumide seinakatteks. 9 erinevat värvitooni ja erinevad kivikujud pakuvad laialdasi kujundusvõimalusi. Kui sellest peaks nappima, täidab tehas ka eritellimusi. Meldorfi lametellisega on võimalik muuta kõige tavalisem hoone välimuselt luksuslikuks, väga ilmastikukindlaks ja ajahambale vastupidavaks.

Värviline kivikrohv

See äärmiselt tugev materjal, mis annab ehitisele hinnalise välimuse. See on orgaanilise akrülaatsidusega naturaalne granuleeritud kivi, mida kasutatakse nagu harilikku krohvi. Oma äärmise vastupidavuse tõttu sobib kirju kivikrohv eriti hästi soklipiirkondade pinnakatteks. Saadaval 12 värvitoonis.